Wersja I
Wersja II
I
II

STÓŁ MTOUCH

Stół dotykowy to nowoczesne narzędzie, które może wesprzeć Twój biznes! To innowacyjne rozwiązanie zapewnia niesamowite możliwości prezentacji produktów lub usług. Stanowi idealne urozmaicenie prezentacji czy wykładu, ale świetnie sprawdzi się też w hotelowej recepcji czy na wystawie.

O PRODUKCIE

Multimedialny stół działa w oparciu o interaktywne mechanizmy, stanowiąc źródło informacji i rozrywki. Jest solidny i odporny na zalanie, jednocześnie może z niego korzystać kilka osób. Stół sam angażuje użytkownika, nie wymaga stałej kontroli. To doskonałe rozwiązanie podczas firmowych wydarzeń promocyjnych, na targach czy konferencjach naukowych. Może być wykorzystywany również w sklepach, biurach, szkołach czy muzeach.

*Wylanie zimnego/ciepłego napoju na blat do 60 sekund.

4 NIESAMOWITE KOLORY

Stół jest dostępny w 4 kolorach: biały, czarny, niebieski i szary.

Każdy kolor dostępny jest w opcji matowej lub błyszczącej. Możemy nanieść wybrany logotyp na oba dłuższe boki stołu - bez dodatkowej opłaty.

Na zamówienie możemy również przygotować stół w innym kolorze lub w drewnianej obudowie (sosna, dąb, drzewo egzotyczne).

DOPRACOWANY W SZCZEGÓŁACH

Nasz stół dotykowy to czysta perfekcja i funkcjonalność. Wyjście HDMI do podłączenia zewnętrznego urządzenia (np. iPad) jest łatwo dostępne, a na komputer przeznaczona jest wysuwana szuflada.

Idealny dźwięk zapewniają 4 głośniki na rogach stołu, a wrażenie dopełnia podświetlenie stołu w dowolnym kolorze.

SYSTEM

Na stole dotykowym domyślnie zainstalowany jest system WINDOWS 10, istnieje również możliwość zainstalowania systemu MacOS.

Dodatkowa opcja OmniTapps- licencja na oprogramowanie do tworzenia prezentacji oraz prostych gier na stoły dotykowe. Więcej informacji:omnitapps.com/products/omnitapps-standard-applications/composer/

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Ekran LED 32"*
  • Grafika Full HD**
  • Procesor i3, i5 lub i7***
  • Pamięć 4-12 GB RAM***
  • Dysk SSD/HDD (od 64 do 240 GB***)
  • System Windows (8.1/10) lub MacOS***
  • 10 punktów styku
  • WiFi

*możliwość wyboru wyższej rozdzielczości

**w wersji podstawowej: 1920 x 1080 (rozdzielczość zależy od wielkości ekranu)

***cena zależy od typu

Istnieje możliwość dokupienia pneumatycznego podnoszenia jednego z boków stołu (umożliwia pochylenie stołu)